אודות האב סקיוריטי

אודות האב סקיוריטי היא חברת מוצרים בעלת ניסיון של שנים בפיתוח טכנולוגיות חדשניות ויישומה במגוון תעשיות ותחומים. אנו מסייעים לחברות, ארגונים וסטארטאפים ברחבי העולם להגדיל את הרווחיות, לשנות את המודל העסקי שלהם וליצור חוויות לקוח ייחודיות באמצעות טכנולוגיות חדשניות.

האב סקיוריטי לוגו
האב סקיוריטי אודות

בינה מלאכותית (AI) היא אינטליגנציה המופגנת על ידי מכונות, בניגוד לבינה הטבעית שמציגים בעלי חיים כולל בני אדם. ספרי לימוד מובילים של AI מגדירים את התחום כחקר "סוכנים אינטליגנטים": כל מערכת שתופסת את סביבתה ומבצעת פעולות שממקסמות את הסיכוי שלה להשיג את מטרותיה.

כמה חשבונות פופולריים משתמשים במונח "בינה מלאכותית" כדי לתאר מכונות המחקות פונקציות "קוגניטיביות" שבני אדם מקשרים עם המוח האנושי, כגון "למידה" ו"פתרון בעיות", אולם הגדרה זו נדחית על ידי חוקרי בינה מלאכותית.

יישומי בינה מלאכותית כוללים מנועי חיפוש מתקדמים באינטרנט (למשל, גוגל), מערכות המלצות (בשימוש YouTube, אמזון ונטפליקס), הבנת דיבור אנושי (כגון סירי ואלקסה), מכוניות בנהיגה עצמית (למשל, טסלה), קבלת החלטות אוטומטית. ותחרות ברמה הגבוהה ביותר במערכות משחק אסטרטגיות (כמו שחמט וגו).   ככל שמכונות הופכות ליכולות יותר ויותר, משימות הנחשבות כדורשות "אינטליגנציה" מוסרות לעתים קרובות מההגדרה של AI, תופעה המכונה אפקט AI.  לדוגמה, זיהוי תווים אופטי אינו נכלל לעתים קרובות מדברים הנחשבים ל-AI,  לאחר שהפך לטכנולוגיה שגרתית. 

לספק חוויות שירות משופרות באמצעות אוטומציה של תקשורת לקוחות המספקת מענה מהיר ויעיל מסביב לשעון

בניית צ'אט בוטים ומערכות ניהול תקשורת חכמות ויעילות במגוון ערוצים לרבות וואטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם ואתרי אינטרנט.

Social Media